Divoké bylinky v jedle sú také malé kulinárske bonusy, ktoré do jedál vnášajú nové chute a textúry. Navyše dokážu liečiť mnohé zdravotné neduhy.

Táto kniha ponúka nový pohľad na divo rastúce bylinky, ktoré sa dajú využiť aj inak, ako len v bylinkovom čaji.

Vydajte sa na cestu lúkami, lesom, priamo do kuchyne. Prevediem vás čarovným svetom divokých jedlých byliniek a odhalím spôsoby, ako najlepšie využívať divoké jedlé bylinky pre svoje zdravie.

Od liečivého a lahodného skorocelového mlieka, cez uzdravujúci bylinný oxymel a sedmokráskovú polievku až po slávnostný koláč z cesnaku medvedieho.

Zamilujte sa do divokých darov prírody, ktoré vás obklopujú. Sú predsa ľahko dostupné a navyše zadarmo.

Prečo by ste mali mať Liečivú silu divokých byliniek vo vašej knižnici?

  • Detailne popisuje 15 spôsobov, ako najlepšie spracovať divoké bylinky a uchovať ich účinné látky aj na neskôr.
  • Ponúka 76 zdravých a inšpiratívnych receptov s divokými bylinkami, ako ich využiť nielen v kuchyni ale aj pre vonkajšiu krásu.
  • Zmení Váš pohlaď na nežiadúcu burinu v záhrade.
  • Všetko perfektne graficky spracované 🙂

Keď otvoríte svoje srdce divokým bylinkám, vrátia vám to v podobe pevného zdravia!

  • S pomocou divokých jedlých byliniek sa naučíte, ako správne ráno naštartovať Vaše telo, aby malo energiu po celý deň.
  • Budete ich vedieť používať aj vo Vašej kozmetike. Vaša pleť si to zaslúži. 
  • Rýchly obed s pridaním divokých byliniek bude pre Vás hračka. 
  • Ako aj malé slané aj sladké chuťovky, či liečivé likéry a vína.

Všetky tieto veci a oveľa viac receptov sa pomocou tejto knihy naučíte.

A s bylinkami, ktoré si sami vyberiete!

Knihu Liečivá sila divokých byliniek som si zamilovala okamžite! A to som ešte o polovici spomenutých poriadne ani nevedela. Najprv som si teda prečítaná teóriu, pretože v knihe okrem konkrétnych byliniek a tipov k nim nájdete aj všeobecné základy napr.ako bylinky zbierať, či uskladňovať. A ako druhý nasledoval bylinkový kurz, ktorý som s Didou absolvovala a po ktorom som sa ku knihe vrátila s ešte väčšou radosťou. Zaznačila som si recepty, ktoré by som rada vyskúšala a pustila sa do zberu a spracovávania bylín podľa návodov v knihe. Vďaka nej už viem ako si vyrobiť bylinkovú soľ či cukor, ale aj tinktúru alebo jednoduchý vodný macerát. Odporúčam ju všetkým, ktorí s bylinkami iba začínajú ale aj tým, ktorí nemajú toľko inšpirácie na ich zužitkovanie.
Patrícia Molnárová Turiničováodborníčka na histamínovú intoleranciu www.hitjezdravozit.sk
Ahoj Dida, Knižku som si zakúpil a som rád. Takéto niečo som práve hľadal, pekne fotograficky spracované aj tipy , také tie ´´babské rady ´´ ako napríklad požúvať skorocel a priložiť na ranu. Už sme aj vyskúšali a aj rodinné obecenstvo bolo prekvapené ako to zafungovalo . 😊 aj Skorocelove mlieko s koreninami pomohlo . teším sa na ďalšie bylinkové múdrosti, je to úžasná komnata prírody. Ďakujem za tvoje spracovanie knihy , palec hore.
Miro
Veľmi dobrá kniha, kúpila som si ju minulý týždeň a nemôžem sa od nej odtrhnúť.Uz čakám kedy budú bylinky až môžem skúšať vaše recepty.
Tereza
Milujem vašu knihu pani Diana. Cestovala za mnou až do USA. Takmer všetky bylinky tu rastu tiež a už v mojej záhrade tak netrham burinu, pretože som zistila že je skvela v mojej kuchyni. Vďaka vašej knihe. 😊
Maca
Veľmi dobra kniha! Mám kvantum knih o bylinkach ale tato je vynimočná. Tiež som nevedela o žihlavovych guličkách a veľa dobrých napadov v nej máte. Tiež rada pozeram vaše videa, veľa zaujimavostí su v nich. Ďakujem! 🙂
Erzsi

Jedna z najpredávanejších kníh v kníhkupectvách za rok 2023!

Nemusíte uveriť – jednoducho to vyskúšajte!
Je isté, že po prečítaní tejto knihy už viac nebudete považovať záhradnú burinu za nežiadúcu.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať na:

divokebylinky@gmail.com

dida@divokastrava.sk

 

Diana Mozoláková